Standart Tüp Otomatik Kepenk Motoru: Güne sadece birkaç kez açılıp kapanacak yerler için uygundur.

 

Boxster Otomatik Kepenk Motorları: Gün içinde pek çok kez açılıp kapanma yapacak alanların kapatılmasında kullanılacak motor türüdür. Sitelerin garaj kapıları, depo girişlerindeki yükleme alanları gibi işlek yerler için tercih edilmesi gerekir. 380 volt şebeke ile beslenmekte ve kontrol edilmektedir. Otomatik kepenk ağırlığının fazladır ve tur sayısının çok yüksek olduğu alanlarda tercih edilmelidir. Mekanik ve elektronik limit switchler aracılığı ile aşağı ve yukarı yönde elektronik olarak 2, mekanik olarak 6 limit switch bulunur. 380 volt otomatik kepenklerin güvenliği emniyet fotoseli ile sağlanır. Elektrik kesintisi durumunda zincirli açma sistemi standart olarak gelir.

03 Fullvision Seksiyonel Kapı Teknik Bilgiler Pro Dijital Otomasyon Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Zincirli Otomatik Kepenk Motoru: Çok büyük alanlara kurulacak otomatik kepenk sistemleri için uygundur. Hangar ya da yükleme noktası gibi alanlarda tercih edilmelidir. Zincirli kepenk motorları çok ağır yükleri taşıma kapasitesine sahiptir. Elektrik kesintilerinde kepengin açılma ve kapanması üzerindeki zincir ile kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra manuel kepenk kontrol butonu bulundurulur.

 

DC tüp otomatik kepenk motoru: Boxster motor kadar olmasa da çok kez açılıp kapanmaya uygundur. Günde ortalama yirmi kez açılıp kapanabilir. Kendinden kumandalıdır.