Çarpma Tip Kapı – Alüminyum Pervazlı – Eşiksiz

01 Çarpma Tip Soğuk Hava Deposu Kapısı Pro Dijital Otomasyon Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Teknik Detaylar:
Standart Kapı Ölçüleri:
75 cm En * 180 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
90 cm En * 190 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
100 cm En * 200 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
110 cm En * 190 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )

Minimum ve Maksimum Kapı Ölçüleri:
• Minimum: 40 cm En * 40 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
• Maksimum: 2 m En * 3 m Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
* Maksimum kapı ölçüleri uluslararası taşıma standartları göz önünde bulunarak yapılabilmektedir.
Yerinde uygulama yapılacak sahalarda ölçü istenilen ebatta yapılabilmektedir.
** Standart ölçü dışındaki modellerde fiyat değişiklik göstermektedir.

Kapıların Teknik Özellikleri:
Kapı kullanılacak oda sıcaklık aralığı: NEGATİF – 50 °C / POZİTİF 80 °C
Kapı tipi: Çarpma (Menteşeli) Kapı
Kapı gövde (kanat) kalınlığı: 80 mm / Opsiyonel 100 mm
Kapı gövde (kanat) saç özelliği: Kapı gövde sacı çizilmelere karşı yüzey koruma bantlı 100-200 µ mikron 0,50 mm x 0,70 mm ( minimum ) sıcak daldırma galvanizli coil coating boyalı çelik En 10142 standartlarında.
Kapı gövde (kanat)saç kalitesi: dx51d+z – EN 10327 – Standartlarında
Kapı gövde (kanat) yalıtım özellikleri: Polyol + İzosiyanat = Poliüretan
Yalıtım yoğunluğu: 40 – 45 kg / m3 – EN 1602 Standartlarında
Isı iletkenlik kat sayısı: λ = 0,022 W/mK – EN 13162
Yangın Sınıfı: PUR – B-s1, d0 EN 13501-1 / PIR B-s1, d0 EN 13501-1 ( opsiyonel )
Kapı gövde (kanat) renk çeşidi: Standart modellerde Ral 9002 – Farklı renkler opsiyonel PVdF (Polivinilidin Florid ) boyalı galvaniz saç.
Kapı yalıtım contaları: Epdm ve PVC Birleşimi ile Çift Yoğunluklu Komponent. – 65 C° ile + 150 C° arasındaki termal ısı aralığında kullanıma uygundur. Gıda ve yaşam alanlarında kullanıldığından 21.CFR 177.2600 şartnamelerine ve kalite standartlarına uygundur. Dünya da ilk kez tarafımızdan kullanılan köşe takoz contaları ile kapı köşe contaları kaynak gerektirmez. Eşikli eşiksiz tüm modellerde % 100 sızdırmazlık sağlar.
Kapı kanat ( gövde ) çerçevesi: DIN 50049-2.2. / EN 10204 – 3.1.B Standartlarında eloksal kaplı alüminyum profil.
Kapı Kilidi: Dışarıdan kilitlenebilen, dışarıdan kilitli iken içeriden açılabilen % 100 sızdırmaz ve donmaz kapı kilidi. PA 6.6 ( Poliamid 6.6 ) % 30 GF standartlarında üretilir. Karanlık odalarda kapı kilidinin fark edilmesi ve çıkışın kolaylaştırılması için üzerinde fosfor (parlak) işaretlidir.
Kapı menteşeleri: Kapı menteşeleri kapı açılırken yukarı kalkan, kapanırken aşağı inen sisteme sahiptir. Bu sistem kapının yalıtımının maksimum düzeyde olmasını sağlamaktadır. Kapı kullanılacak alana ve kapı ebadına göre en az 2 adet olmak üzere farklı adetlerde kullanılabilir. Sessiz çalışır. Sarkma, yatma, kopma yapmaz.
Kapı Ön Pervazları: DIN 50049-2.2. / EN 10204-3.1.B Standartlarında eloksal kaplı %100 alman tasarımlı donmalara karşı, maksimum ısı yalıtım poliamid bariyerli alüminyum pervaz.
Kapı Arka Pervazları: Kapı takılacak alanın duvar kalınlıklarına göre 2 tipte arka pervaz uygulaması yapılabilir. Alüminyum ve PVC olarak 2 modeldedir. Arka pervazlar yük taşımadığı için sadece görüntü estetiği için uygulanır.
Kapı Açılış sistemi: Çarpma menteşeli kapılar sadece manuel olarak açılıp kapatılırlar. Opsiyonel olarak harici aksesuarlar ile yarı otomatik ve otomatik olarak ta kapatılabilirler. Yarı otomatik ya da otomatik kapanan modellerde kapı açma işlemi yine manuel olmaktadır.
Rezistans ( ısıtıcı ): 220 Volt Şehir şebekesine ara malzemesiz direk bağlanabilir. 30 Watt ısıtıcı sisteminde çalışır. Kesilebilir silikon sistemlidir. – 70°C ile + 200 °C Maksimum derece aralığında çalışabilir. Sadece negatif derecede çalışacak kapılarda uygulanmaktadır.
Gözetleme Penceresi: Gözetleme pencereleri ünite dışından içeriyi, içeriden dışarıyı görmeye yarayan pencere sistemidir. Fiberglass sert ve şeffaf malzemeden ve epdm esnek contalardan üretilmektedir. % 100 sızdırmazdır. Opsiyonel olarak sunulmaktadır.
Kapı Altı Tekmelik: Sıklıkla kullanılan ve darbe gören alanlarda kapı alt kısımlarında içte ya da dışta kapı kanadının üzerine uygulanan Alüminyum ya da PVC Kalın Darbe emici materyallere tekmelik denilmektedir. Tekmelikler soğuk oda kapılarında opsiyonel olarak sunulmaktadır. Alüminyum
çıta, PVC darbe emiciler dışında krom 304 kalite kalın saç uygulaması da yapılarak tekmelik oluşturulabilir.

Opsiyonel Kapı Aksesuarları:
• 30 adet üzerindeki siparişlerinizde renk seçeneği
• 304 Kalite krom paslanmaz saç gövdesi
• Gözetleme penceresi
• 2 Adet üzerinde fazla menteşe
• Kapı altlarında tekmelik
• PIR Poliüretan
• Kapı otomatik kapatıcılar

Sürgülü Soğuk Hava Deposu Kapısı

02 Sürgülü Soğuk Hava Deposu Kapısı Pro Dijital Otomasyon Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Teknik Detaylar:
Standart Kapı Ölçüleri:
Sürgülü kapı modellerinde dünya genelinde standart ölçü yoktur.

Minimum ve Maksimum Kapı Ölçüleri:
• Minimum: 100 cm En * 100 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
• Maksimum: 300 cm En * 500 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
• Maksimum: 500 cm En * 300 cm Yükseklik * 80 mm kalınlık ( kanat ölçüsü )
*Maksimum kapı ölçüleri uluslararası taşıma standartları göz önünde bulunarak yapılabilmektedir.
**Yerinde uygulama yapılacak sahalarda ölçü istenilen ebatta yapılabilmektedir.
***Opentop konteynerler ve Tır nakliyelerinde maksimum ölçüler artırılabilir.

Kapıların Teknik Özellikleri:
Kapı kullanılacak oda sıcaklık aralığı : NEGATİF – 50 °C / POZİTİF 80 °C
Kapı tipi: Sürgülü ( yana kayar ) kapı
Kapı gövde (kanat) kalınlığı: 80 mm / Opsiyonel 100 mm
Kapı gövde (kanat) saç özelliği: Kapı gövde sacı çizilmelere karşı yüzey koruma bantlı 100-200 µ mikron
0,50 mm x 0,70 mm ( minimum ) sıcak daldırma galvanizli coil coating boyalı çelik En 10142 standartlarında
Kapı gövde (kanat)saç kalitesi: dx51d+z – EN 10327 – Standartlarında
Kapı gövde (kanat) yalıtım özellikleri: Polyol + İzosiyanat = Poliüretan
Yalıtım yoğunluğu: 40 – 45 kg / m3 – EN 1602 Standartlarında
Isı iletkenlik kat sayısı: λ = 0,022 W/mK – EN 13162
Yangın Sınıfı: PUR – B-s1, d0 EN 13501-1 / PIR B-s1, d0 EN 13501-1 ( opsiyonel )
Kapı gövde (kanat) renk çeşidi: Standart modellerde Ral 9002 – Farklı renkler opsiyonel PVdF
(Polivinilidin Florid ) boyalı galvaniz saç .
Kapı yalıtım contaları: Epdm ve Pvc Birleşimi ile Çift Yoğunluklu Komponent . – 65 C° ile + 150 C° arasındaki termal ısı aralığında kullanıma uygundur. Gıda ve yaşam alanlarında kullanıldığından 21.CFR 177.2600 şartnamelerine ve kalite standartlarına uygundur. Dünya da ilk kez tarafımızdan kullanılan conta içi U poliamid destekleyici sayesinde contaların kapı pervazına tam basması sağlanır bu sistem sayesinde contalar % 100 sızdırmazlık sağlar.
Kapı kanat ( gövde ) çerçevesi: DIN 50049-2.2. / EN 10204-3.1.B Standartlarında eloksal kaplı alüminyum profil. Kapının kullanılacağı üniteye göre poliamid ısı köprülü yada köprüsüz çerçeveler Dünyada ilk tarafımızdan uygulanmaktadır.Bu sistem sayesinde ısıtıcı takılan kapılarda elektrik kesintisi olsa bile % 100 kapı donmalarından kaynaklı kapı etrafında buz yürümesi önlenmiş olacaktır.
Kapı Dış Kolu: Kapıların rahat açılış kapanışını sağlayan kapının dış bölümünde yer alan 2 tip kanat ( gövde ) 1.Büyük açma kolu ve 2. Tutma çekme kolu vardır. Kapı ebatlarına ve müşteri isteklerine göre her ikisi ya da tek tek uygulanır. 1 . Büyük açma kolu alüminyum ve krom paslanmaz malzemelerden üretilir. 2. Tutma çekme kolu PA 6.6 ( Poliamid 6.6 ) % 30 GF standartlarında üretilir.
Kapı İç Kolu: Karanlık odalarda kapı açma kolunun fark edilmesi ve çıkışın kolaylaştırılması için üzerinde fosfor ( parlak ) işaretli pvc gövde alüminyum tutma saplı iç kol bulunur. Kapı büyüklüğüne göre 2 adet kol uygulaması yapılmaktadır.
Kapı Üst Ray (kaydırıcı ) Sistem: Kapıların kolay açılıp , kolay kapanmasını sağlayan alüminyum üst ray sistemi bulunmaktadır. Dünya genelinde Almanya ve İtalya da birkaç firma dışında Türkiye de tek ters ray sistemi ile çalışan kapılar üretmekteyiz. Ters ray sistemi gerek montaj kolaylığı sağlarken asıl amaç Dünya genelinde iş güvenlik kuralları açısından % 100 kabul görmesidir. Bu sistem sayesinde herhangi bir darbede yada yanlış kullanımda kapılar kişilerin üzerine düşmemektedir. Sürgülü kapı üstray sistemi DIN 50049-2.2./EN 10204-3.1.B Standartlarında eloksal kaplı alüminyum profillerden oluşur. Üst ray sistemi içinde bulunan alüminyum kaydırıcı kanal ve derlin pvc kanal oturakları sayesinde kapılar kapanırken aşağı contaları zemine basan, kapı yan ve üst contaları ise yana ve üste basabilen özel bir sisteme sahiptir. Ters sistem sayesinde tekerlekler üstraydan çıkmaz Ve kapı üzerinde çalışan mekanizmayı gizlediğinden estetik bir görünüme sahiptir. Üstraylar içinde kapılar Sessiz çalışır. Sarkma ,yatma, kopma yapmaz.
Kapı Üst Ray (kaydırıcı ) Stopları: Kapı üst rayından çıkmaması için kapı başında ve sonunda L kapı durdurucuları bulunmaktadır. DIN 50049-2.2./EN 10204-3.1.B standartlarında alüminyum profil malzemelerden üretilir . Üzerlerinde ses ve hız kesici kauçuk durdurma stoperi bulunmaktadır.
Kapı Üst Ray Taşıyıcı Tekerlekleri: ZnAl27Cu2 sınıfında EN 12844 standartlarında Dünya genelinde ağır sanayide kullanılan Zamak 27 materyelleri kullanılmaktadır.Üst teker taşıyıcıları çift sıra bilyeli çelik rulmanlar ile çalışır . Dünya genelinde ağırlıkta plastik malzemeden taşıyıcı sistem kullanılırken bizim kapılarımızda çelik rulman, zamak 27 kaburga dönencesi ve DIN 50049-2.2. / EN 10204-3.1.B standartlarında alüminyum eloksallı parçalardan oluşan ters sistem üst ray tekerlekleri kullanılmaktadır. Kapı Taşıyıcı Tekerlek sistemi üzerinde bulunan aşağı yukarı – öne arkaya ayarlama sistemi sayesinde kapıyı takacağınız ünitelerde ve zeminde oluşan düzensizlikleri bu sistem sayesinde ayarlayarak kapınızın tam yalıtım yapmasını sağlayabilirsiniz. Tüm işlemi bitirdiğinizde üzerinde bulunan pvc kapağını takarak estetiğini sağlayabilirsiniz. Mükemmel akustiği sayesinde kapılar sessiz ve kolay açılıp kapatılır.
Kapı Alt Ray: DIN 50049-2.2. / EN 10204-3.1.B Standartlarında eloksal kaplı alüminyum özel tasarlanmış V alt ray sistemi içerir. Kapılarda alt ray sisteminin kapının altında olması kapının üstray ile üstten + alt ray sistemi ile alttan % 100 sızdırmazlık sağlayarak kapanmasını sağlamaktadır.
Kapı alt ray sistemi üstray sistemi ile paralel çalışır ve kapılar açılırken havaya kalkar + kapanırken aşağı basar. Bu sistem sayesinde yalıtım maksimum düzeyde tutulur.
Kapı Alt Ray Kaydırıcı: Pvc Görünümlü PA 6.6 ( Poliamid 6.6 ) % 30 GF standartlarında estetik ray kaydırıcı kanaldır. Kapının açılış yönünde 5 cm dışa doğru monte edilir.İç kanalı sayesinde Kapı alt rayının rahatlıkla açılıp kapanmasını sağlar.
Kapı Ön Kenetleme: Kapı ön kenetleme erkek dişi mantığında PA 6.6 ( Poliamid 6.6 ) % 30 GF standartlarında üretilir. PVC görünümlü estetik kapı kapatıcılarıdır. 2 parçadan oluşan kenetleme mekanizması 1 parçası kapı üzerinde + 1 parçası kapı pervazı yada kapanış yönünde ünite üzerinde monte edilir. Kapı kapanışında her iki parça birbirinin içine geçerek kapı contalarının pervazlara tam basmasını sağlayarak % 100 yalıtıma destek verir.Özel tasarımı sayesinde kapı açılış kapanışında güç gerektirmez.
Kapı Ön Pervazları: DIN 50049-2.2. / EN 10204-3.1.B Standartlarında eloksal kaplı %100 alman tasarımlı donmalara karşı, maksimum ısı yalıtımı sağlayan termal poliamid ısı yalıtımlı aluminyum pervaz. Bu pervazlar kapı ön yüzeyinde alüminyum , ünite içerisine giren pervaz kısmı pvc olan pervazlardır. Alüminyum ve pcv pervaz birbirine özel makinelerde sıkılarak üretilmektedir. Isı kaçışlarının ve donmaların maksimum düzeyde olmasının istendiği ünitelerde tercih edilmektedir.
Kapı Arka Pervazları: Kapı takılacak alanın duvar kalınlıklarına göre 2 tipte arka pervaz uygulaması yapılabilir . Aluminyum ve pvc olarak 2 modeldedir. Arka pervazlar yük taşımadığı için sadece görüntü estetiği için uygulanır.
Kapı Açılış sistemi: Sürgülü yana kayar kapılar ağırlıklı manuel opsiyonel olarak motorlu açılıp kapatılırlar. Opsiyonel olarak motorlu olan sürgülü kapılar için detaylı bilgiler motorlu sürgülü kapılar bölümündedir.
Rezistans ( ısıtıcı ): 220 Volt Şehir şebekesine ara malzemesiz direk bağlanabilir.30 Watt – 50 Watt ısıtıcı sisteminde çalışır. Kesilebilir silikon sistemlidir. – 70°C ile + 200 °C Maksimum derece aralığında çalışabilir.Sadece negatif derecede çalışacak kapılarda uygulanmaktadır.
Gözetleme Penceresi: Gözetleme pencereleri ünite dışından içeriyi , içeriden dışarıyı görmeye yarayan pencere sistemidir. Fiber glass sert ve şeffaf malzemeden ve epdm esnek contalardan üretilmektedir. % 100 sızdırmazdır. Opsiyonel olarak sunulmaktadır.
Kapı Altı Tekmelik: Sıklıkla kullanılan ve darbe gören alanlarda kapı alt kısımlarında içte yada dışta kapı kanadının üzerine uygulanan Alüminyum yada Pvc Kalın Darbe emici materyallere tekmelik denilmektedir. Tekmelikler soğuk oda kapılarında opsiyonel olarak sunulmaktadır. Aluminyum çeta, Pvc darbe emiciler dışında krom 304 kalite kalın saç uygulaması da yapılarak tekmelik oluşturulabilir.
Kapı Kilidi: Dışarıdan kilitlenebilen, dışarıdan kilitli iken içeriden açılabilen
% 100 sızdırmaz ve donmaz kapı kilidi.PA 6.6 ( Poliamid 6.6 ) % 30 GF standartlarında üretilir. Karanlık odalarda kapı kilidinin fark edilmesi ve çıkışın kolaylaştırılması için üzerinde fosfor ( parlak ) işaretlidir. Opsiyonel olarak sunulur.

Opsiyonel Kapı Aksesuarları:
• 30 adet üzerindeki siparişlerinizde renk seçeneği.
• 304 Kalite krom paslanmaz saç gövdesi
• Kapı kilidi
• Kapı altı tekmelik
• Gözetleme penceresi
• PIR Poliüretan
• Otomatik açılan motor sistemi

Tek Kanat Sürgülü Kapıların Avantajları:
• Maksimum ısı yalıtımı sağlar.
• Daha geniş açılabildiğinden (forklift,kamyon,tır,konteyner,palet gibi) büyük ürün geçişlerinde kolaylıklar sağlar.
• Büyük ürün yüklemesi yapılmayacağı dönemlerde istenilen ölçüde açılarak ısı kayıplarının önlenmesini sağlar.
• Estetik ve ergonomik görünüme sahiptir.
• Zamandan ve kullanılacak alandan tasarruf sağlar.
• Tek kanat uygulaması gerekli alanlarda fonksiyonel kullanışa uygunluğu sayesinde maliyetten tasarruf sağlar.
• Tek kanat yana kayar sürgülü kapılar yüksek yalıtım sistemi sayesinde maksimum avantaj, minimum ödeme kolaylığı ile uzun yıllar ünite aksamlarınızı rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Soğuk Hava Depo Kapısı

Soğuk hava depoları, gıda endüstrisinde, lojistik sektöründe ve sağlık sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Bu depolarda, ürünlerin taze ve kaliteli bir şekilde muhafaza edilmesi için belirli sıcaklık ve nem koşullarının sağlanması gerekmektedir. Soğuk hava depolarının verimli çalışabilmesi için ise uygun ekipmanların kullanılması önemlidir. Bu noktada, soğuk hava depo kapıları büyük bir öneme sahiptir. Bu yazıda, soğuk hava depo kapılarının özelliklerinden ve seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan bahsedeceğiz.

Soğuk hava depo kapıları, depolardaki sıcaklık farkını minimize etmek ve enerji tasarrufu sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış kapılardır. Bu kapılar, çarpma (menteşeli) kapı olarak adlandırılan bir mekanizmaya sahiptir. Soğuk hava depo kapılarının standart ölçüleri, genellikle 75 cm genişlik, 180 cm yükseklik ve 80 mm kalınlıktır. Ancak, minimum ve maksimum kapı ölçüleri arasında da değişiklik gösterebilir. Minimum ölçüler genellikle 40 cm genişlik, 40 cm yükseklik ve 80 mm kalınlıkken, maksimum ölçüler uluslararası taşıma standartlarına göre belirlenmektedir.

Soğuk hava depo kapılarının teknik özellikleri de oldukça önemlidir. Bu kapılar, NEGATİF – 50 °C ile POZİTİF 80 °C arasındaki oda sıcaklıklarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kapı gövdesi (kanat) genellikle 80 mm kalınlığında olup, opsiyonel olarak 100 mm kalınlık da tercih edilebilir. Kapı gövdesi sacı, çizilmelere karşı yüzey koruma bantlı ve sıcak daldırma galvanizli çelikten üretilir. Yalıtım özellikleri için ise poliüretan kullanılır. Kapı gövdesi, yüksek yoğunluklu poliüretan dolgu malzemesiyle doldurulmuştur ve ısı iletkenlik kat sayısı düşük tutulmuştur. Ayrıca, kapı gövdesi yangına dayanıklı özelliklere sahip olabilir.

Soğuk Hava Depo Kapısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Soğuk hava depoları, gıda endüstrisinde, lojistik sektöründe ve sağlık sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. Bu depolarda ürünlerin doğru sıcaklık ve nem koşullarında muhafaza edilmesi, ürünlerin taze ve kaliteli kalmasını sağlamaktadır. Soğuk hava depo kapısı, soğuk zincir ortamlarının verimli bir şekilde çalışabilmesi için büyük bir öneme sahiptir. Kapı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler bulunmaktadır.

Özellikler ve Seçim Kriterleri

  • Yalıtım Özellikleri: Soğuk hava depo kapılarının yalıtım özellikleri, enerji tasarrufu ve ürünlerin doğru sıcaklıkta muhafaza edilmesi açısından önemlidir. Kapının yalıtım özelliği iyi olduğunda, içerideki soğuk veya sıcak havanın dışarıya geçişi minimize edilir ve enerji kaybı azalır. Bu da enerji maliyetlerini düşürür.
  • Dayanıklılık: Soğuk hava depo kapıları, sürekli açılıp kapanacakları için dayanıklı olmalıdır. Güçlü ve sağlam malzemelerden üretilmiş kapılar tercih edilmelidir. Böylece uzun ömürlü kullanım sağlanır ve kapıların sık sık bakım ve tamir gerektirmesi önlenir.
  • Hijyen: Özellikle gıda endüstrisinde kullanılan soğuk hava depolarında hijyen önemli bir faktördür. Kapıların hijyenik olması, gıda ürünlerinin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Hijyenik kapılar, kolay temizlenebilir ve bakteri oluşumunu engelleyici özelliklere sahip olmalıdır.
  • Ebatlar: Kapı seçerken, depo girişine uygun ölçülerde bir kapı tercih edilmelidir. Standart ölçüler dışında özel ölçülerde üretim yapabilen firmalar tercih edilmelidir. Kapının doğru ölçülerde olması, kolay montaj ve uyum sağlaması açısından önemlidir.

Opsiyonel Kapı Aksesuarları:

Soğuk hava depo kapılarına bazı opsiyonel aksesuarlar eklenerek daha kullanışlı hale getirilebilir. Renk seçenekleri, kapının depo içindeki estetik görünümünü tamamlamak için tercih edilebilir. Gözetleme penceresi, içerideki ürünleri dışarıdan gözlemlemek için kullanılabilir. Ek menteşeler, kapının daha sağlam ve stabil bir şekilde çalışmasını sağlar. Kapı altındaki tekmelikler ise darbe alan bölgelerde kapının korunmasına yardımcı olur. Otomatik kapatıcılar ise kapının otomatik olarak kapanmasını sağlar ve enerji tasarrufu sağlar.

Soğuk hava depolarında kullanılan kapılar, depoların verimli çalışabilmesi için büyük bir öneme sahiptir. Yalıtım özellikleri, dayanıklılık, hijyen, doğru ölçüler ve opsiyonel aksesuarlar, kapı seçiminde dikkat edilmesi gereken faktörlerdir. Pro Dijital Otomosyon olarak, soğuk hava depo kapıları konusunda uzman ekip ve kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Soğuk hava deposu kapıları hakkında tüm sorularınız ve fiyat bilgisi için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.